PANZERMUSEUM MORGENSTERN

PLAKÁT bw.JPG

HGW - FINE CLEAR GLOSS

gloss.jpg

Akrylový lak nejvyšší kvality - lesk.
50ml
Před použitím protřepejte - uvnitř lahvičky je skleněná kulička, která promíchá případný sediment.
Lak dávkujte kapátkem, který je na lahvičce (u kapátka nejprve odstřihněte konec). Po skončení práce kapátko uzavřete přiloženou zátkou. Vyvarujte se namáčení štětce přímo do lahvičky, lak si nakapejte do jiné nádobky, např. lékovky.
Nanášejte pistolí nebo štětcem v tenkých vrstvách. První dvě vrstvy budou matné, potom se začne objevovat lesk. Výhodou tohoto laku je možnost řídit stupeň lesku na různých částech modelu.
Pro stříkání pistolí je lak vhodné zředit destilovanou vodou.
Vrstva lesklého laku je nezbytná pro úspěšné aplikování techniky WASH.
Úspěšnou aplikací laku HGW vzniká velmi slabá a tvrdá vrstva velmi lesklého laku.
Při pečlivější práci nevytváří strukturu - tzv. pomeranč.
Odolává běžným roztokům používaným v modelařině (vody na obtisky, rozpouštědla na Wash apod.).
Odolává tzv. osahání.
Nezapáchá, nehoří.

Lak nelze aplikovat tehdy, pokud je model mastný.

Nástroje používané k aplikaci laku čistěte vodou.

Množství 50 ml vystačí na přibližbě 5 velkých modelů (1/35, 1/32).
Lze míchat s dalšími přípravky HGW.

V dohledné době budou spuštěny stránky, kde budou další informace o produktech HGW.

HGW - FINE CLEAR MATT

matt.jpg

Akrylový lak nejvyšší kvality - mat.
50ml
Nanášejte pistolí nebo štětcem v tenkých vrstvách. Pro stříkání pistolí je lak vhodné zředit destilovanou vodou.
Vrstva matného laku je nezbytná pro úspěšné aplikování techniky DRYBRUSH.
Úspěšnou aplikací laku HGW vzniká velmi slabá a tvrdá vrstva absolutně matného laku.
Mícháním s lakem HGW Gloss lze stupňovat míru lesku.
Nevytváří strukturu - tzv. pomeranč.
Odolává tzv. osahání.
Nezapáchá, nehoří.

Lak nelze aplikovat tehdy, pokud je model mastný.

Nástroje používané k aplikaci laku čistěte vodou.

Množství 50 ml vystačí na přibližbě 5 velkých modelů (1/35, 1/32).

Bunkry pod Štěpánkou.

Pozvanka na akce pod

Naši kamarádi, kteří se starají o bunkr pod Štěpánkou, nám poslali pozvánku na své akce. Podle vyprávění známých, kteří tam už byli, je to velice poutavé a o bunkřík je vzorně postaráno. Máte-li tedy chvilku času, vyražte k nim. Poznáte kus historie a uvidíte spousty krásné přírody.
Telefon na hlavního bunkrologa p. Duška je 737 376 238.

Jak jsem se teď dozvěděl, tak 17.3. je v Jablonci nějaká přednáška o bunkrech. Když si p. Duškovi zavoláte, řekne Vám víc, určitě Vás tam rád uvidí a Vy se něco nového dozvíte.

1
2

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.