PANZERMUSEUM MORGENSTERN

Stránky systému Webgarden

HGW - FINE CLEAR GLOSS

gloss.jpg

Akrylový lak nejvyšší kvality - lesk.
50ml
Před použitím protřepejte - uvnitř lahvičky je skleněná kulička, která promíchá případný sediment.
Lak dávkujte kapátkem, který je na lahvičce (u kapátka nejprve odstřihněte konec). Po skončení práce kapátko uzavřete přiloženou zátkou. Vyvarujte se namáčení štětce přímo do lahvičky, lak si nakapejte do jiné nádobky, např. lékovky.
Nanášejte pistolí nebo štětcem v tenkých vrstvách. První dvě vrstvy budou matné, potom se začne objevovat lesk. Výhodou tohoto laku je možnost řídit stupeň lesku na různých částech modelu.
Pro stříkání pistolí je lak vhodné zředit destilovanou vodou.
Vrstva lesklého laku je nezbytná pro úspěšné aplikování techniky WASH.
Úspěšnou aplikací laku HGW vzniká velmi slabá a tvrdá vrstva velmi lesklého laku.
Při pečlivější práci nevytváří strukturu - tzv. pomeranč.
Odolává běžným roztokům používaným v modelařině (vody na obtisky, rozpouštědla na Wash apod.).
Odolává tzv. osahání.
Nezapáchá, nehoří.

Lak nelze aplikovat tehdy, pokud je model mastný.

Nástroje používané k aplikaci laku čistěte vodou.

Množství 50 ml vystačí na přibližbě 5 velkých modelů (1/35, 1/32).
Lze míchat s dalšími přípravky HGW.

V dohledné době budou spuštěny stránky, kde budou další informace o produktech HGW.

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.